Druhé preteky Enduro Cupu Stred sa uskutočnili v Trenčíne

V Trenčíne sa 25. mája odjazdili ďalšie tohtoročné preteky seriálu Enduro Cup Stred, ktorých sa aj tentoraz zúčastnil Tomáš Svitok. V dvoch pretekoch obsadil 15. a 14. miesto v cieli.

Tomáš Svitok:

„Po prašnej Lovčici som sa tešil na preteky v Trenčíne, ale tu to bola ešte väčšia horúčava a ešte viac prachu… V našej triede štartovalo 47 pretekárov a urobiť si dostatok miesta po štarte bolo veľmi náročné. Trať bola dosť úzka a nebezpečná, ale motivovalo ma to a postupne som sa dostával dopredu. Nakoniec z toho bolo 15., resp. 14. miesto.

Teším sa, že som z pretekov vyšiel bez úrazu, pretože čoskoro ma čakajú ďalšie preteky, tentoraz na cestnom motocykli, a to ďalšie podujatie Európskeho pohára a šampionátu Alpe Adria v holandskóm Assene.“