Na Slovakia Ringu sa preháňali aj učili motorkári pod agentúrou PaN moto

Agentúrne podujatia na Slovakia Ringu sú už tradične skvelou príležitosťou zajazdiť si na bezpečnom okruhu. Je predsa len niečo iné, keď sa motorkár doslova vyblázni na uzavretej trati, ako keď riskuje život v cestnej premávke.

Súčasťou takýchto podujatí býva aj výučba jazdy s inštruktorom. V dňoch 27.-28. júna sa v tejto úlohe na Slovakia Ringu predstavil úspešný slovenský motocyklový pretekár Tomáš Svitok, ktorý už tradične na tomto poli s agentúrou PaN moto spolupracuje.

Tomáš Svitok:

„Po trojročnej spolupráci a vďaka veľkému záujmu o jazdenie na Slovakia Ringu pod drobnohľadom inštruktora som sa aj tentoraz spolu s ďalšími kolegami pretekármi, Vladom Ružom a Mirol Lakim Slobodom, snažil odovzdať čo najviac skúseností začínajúcim jazdcom. Ide o učenie sa od bezpečného správania sa na okruhu až po techniku jazdy. Vždy mám radosť, keď môžeme niektoré skúsenosti z nášho športu posunúť ďalej, a keď vidím, že vďaka našej práci chalani na motorkách zrýchľujú, a to nie v cestnej premávke, ale na bezpečnom okruhu.“